Hakkımızda

ÖZ ARI HAVUZ KİMYASALLARI VE HAVUZCULUK DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. , 2000 yılından itibaren faaliyet göstermektedir.

Bütün Yüzme Havuzu Teknolojisi…

Taşmalı betonerme sistem yüzme havuzları mekanik tesisatından, aquapark ve kaydırak sistemlerine, havuz içi ve çevresi porselenlerinden, havuz içi ve çevresi seramiklere ve süs havuzları, fıskiye sistemlerine kadar bütün teknolojileri uygulamaktayız.

Uygun fiyat, gerçek kalite, üst düzey havuz teknolojisi ve uzmanlık…

Firmamız; havuz sistemlerimiz arasından uygun görüp seçebileceğiniz teknolojiyi, en uygun fiyatlar, en üst düzey malzeme kalitesi ve işçilik ile en kısa teslim süresinde bahçenize, evinize, sitenize veya otelinize uygulayabilecek uzmanlığa, profesyonelliğe sahip nadir havuz firmalarındandır.

Tüm kimyasalların eğitimi, yazlık ve kışlık bakımlar…

Öz Arı Havuz Kimyasalları olarak, yazlık ve kışlık havuz bakımlarınızı üstlenip, havuzunuzda veya suyunuzda oluşabilecek tüm sorunlarınızı, profesyonel ve uzman kadromuz ile kısa sürede giderebiliriz. Öz Arı Havuz Kimyasalları kimya ve havuzculuk bakım şemsiyesi altında, havuzunuzun kullanılmasının aksamasına izin verilmemektedir.

Periyodik servis hizmetimiz ile hiç bir sıkıntı yaşamadan havuzunuzu aileniz ve dostlarınız ile birlikte huzur içinde kullanabilirsiniz. Havuzunuzun yapımı sonrası da planlı / plansız periyodik bakımlarınız firmamız tarafından yapılır, kimyasal madde ihtiyaçlarınızı dilediğiniz her zaman ve saatte uzman personeli tarafından temin edilebilir.
Herkesin bahçesinde bir havuz olmalı…

öz arı havuz kimyasalları

havuz kimyasalları
40 YILLIK TECRÜBE

Havuz kimyasalları alanında hizmet veren tecrübesiz firmalara karşı bizler 40 yılı aşkındır alanımızda hizmet veriyoruz. Havuzun ihtiyacının ne olduğunu ve hangi havuz kimyasallarına ihtiyaç duyduğunu iyi biliyor ve tecrübelerimizle sizlere yardımcı oluyoruz.

HAVUZ KİMYASALLARINDA PROFESYONEL

Tam bir profesyonellik sergiliyor, sattığımız ürünlerin nasıl kullanıldığını ve sonuçlarının nasıl olduğunu sürekli takip ediyoruz. Müşterilerimizi arıyor ve havuz bakımcısı ile ayrıca konuşup havuz kimyasallarını nasıl kullanması gerektiğine dair bilgileri aktarıyoruz.

HEDEF MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Öz Arı Havuz Kimyasallarını 40 yıldır ayakta tutan %100 memnuniyete sahip sağlam referanslarımızdır. Kalite ve güven konusundaki geri beslemeler ile ürünlerimizi geliştiriyor ve siz değerli müşterilerimize daha iyisini nasıl sunarız diye kafa yoruyoruz.