Havuz Kimyasalları Toptan Satış

TEK TELEFONLA KAPINIZDA

havuz kimyasallarından kampanya

Havuz Kimyasallarında Kampanya

2020 Havuz Kimyasalları Toptan Satış kampanyamızda sezon açılışına özel indirimli fiyatlarımızı hepsi bir arada paketlerimiz ile kaçırmayın. Hepsi bir arada paketlerimiz ile havuzun bir sezon boyunca ihtiyaç duyacağı tüm havuz kimyasallarını tek bir pakette topluyoruz. Bir telefon ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

Sağlıklı bir havuz suyu için her zaman kullanılması gereken  Çok Fonksiyonlu Tablet ücretsiz olarak verilmektedir.

Özellikle havuz kimyasalları toptan satışlarımızdaki ürünlerimiz setler halinde hazırlanmaktadır. Bu şekilde satın alınan ürünlerimizin kargo ücreti tarafımızca ödenmekte ve adresine itinalı bir şekilde teslim edilmektedir.

İstanbul ve yakın çevremize ise ürünler ekibimiz tarafından bedelsiz taşınıp teslim edilmektedir. Diğer yerlerden sipariş veren müşterilerimize ürün teslimini anlaşmalı lojistik firmamız olan CEVA kargo yapmaktadır. Kargoya teslim edilen ürünlerimizin kargo takip numarası telefona gönderilerek kargo takibini kolayca yapılabilmektedir.

Toptan alım yapacak müşterilerimiz bizimle iletişim kurduklarında mevcut bölgeden birden fazla referans verilmektedir. Web sitemizin Referanslar bölümünü ziyaret ederek geniş müşteri portföyümüzü görebilirsiniz.

40 yılı aşkındır hizmet verdiğimiz havuz bakım alanında kazandığımız tecrübeler ile oluşturduğumuz kampanya setlerini sizler için tasarladık. Bu setlerdeki ürünler ve miktarları tam bir havuz bakımı için gerekli miktar ve havuz kimyasalları dır. Tek tek ürün almak yerine havuz kimyasalları setlerimizi almanızın hem ekonomik hem de işlevsellik açısından çok daha isabetli olacağını unutmayın. 

Ürünler sayfamızdan paketteki ürünleri tek tek inceleyebilirsiniz.

Havuz Kimyasalları Toptan Satış Oranları

KIŞ BAKIM KİMYASALLARI KAMPANYALI SET
ORTA AMBALAJLI KAMPANYALI SET
BÜYÜK AMBALAJLI KAMPANYALI SET